Gündem

Bugün Neler Oldu? Günün Özeti:23.11.2020

Bugün neler olduğunu sizler için kısa başlıklar altında topladık. Hem okuması kolay hem de zamandan kazanın diye bugünün özeti sizlerle!

bugün
bugünGALATASARAY YİNE HAYAL KIRIKLIĞI YARATTI

bugün
bugün

Galatasaray evinde Kayserispor’a puan kaptırdı. Kayserispor puanı aslanın ağzından aldı. Galatasaray’ın golünü Mbaye Dİagne(p) kaydetti. Kayserispor’un golünü ise Gustavo Champanharo kaydetti. Maçta Muğdat Çelik’in kırmızı kartı konuşuldu. Muğdat Çelik, penaltı yapıp 2. sarıdan kırmızı kart gördü.

ENES BATUR KAZA YAPTI

bugün
bugün

Ünlü YouTuber Enes Batur, Etilerde spor bir otomobille caddede seyrederken aşırı hızdan dolayı kaza yaptı. Yaptığı kazadan kurtulan Batur, kaza sonrası açıklamalarda bulundu. “Bu sabah talihsiz bir trafik kazası geçirdim” diyen Enes Batur, “Sağlık durumum gayet iyi. Bütün sağlık kontrollerim de yapıldı. Arayan, soran herkese çok teşekkür ederim” dedi.

ARAÇ MUAYENELERİNE %9 ZAM GELİYOR!

bugün
bugün

Araç muayene ücretlerinde fiyat artışının yüzde 9,11 olması bekleniyor. Yeni dönemde araç muayene ücretlerinde kredi kartı ile ödeme imkanı sunulacak.Habertürk’te yer alan habere göre, Doğuş Grubu, TÜV SÜD ve Bridgepoint’in ortak olduğu TÜVTÜRK’ün yürüttüğü araç muayene bedeli, her yıl yeniden değerleme oranında artırılıyor. 2020 yılı için belirlenen yüzde 22,58’lik yeniden değerleme oranında artış sonrasında otomobil araç muayene ücreti, 342 TL 50 kuruşa; egzoz emisyon ücreti de 80 TL’ye çıktı. 2021 yılı için belirlenen yeniden değerleme oranı yüzde 9,11. Muayene ücretlerine, yeni yılın başında bu oranda artış yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor.


İZMİR’DE SUYA ZAM!

izmir
bugün


İzmir Büyükşehir Belediyesi, 1 Ocak 2021’den geçerli olmak üzere suya yüzde 15 zam kararı aldı.


BÜLENT ARINÇ: “BEN SOSYAL MEDYADAN İSTİFA ETMEM.”

bulent-arınc
bugün

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bülent Arınç’ın Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş hakkındaki sözlerini isim vermeden eleştirmesinin ardından Arınç’tan açıklama geldi. Arınç, “Ben duygusal bir insanım. Dünkü konuşma beni çok rencide etti. Sayın Cumhurbaşkanı çok ağır bir konuşma yaptı” dedi. Öte yandan Arınç’tan YİK’ten istifa sinyali de geldi.

– Ben başkaları gibi Twitter’dan, Instagram’dan istifa etmem diyerek cümlelerine devam eden Arınç, Sayın Cumhurbaşkanı ile görüştükten sonra gereken neyse onu yapacağım dedi.

Yazar hakkında

Begüm Özkaynak

Merhaba, ben Begüm. 21 yaşındayım. Gazetecilik son sınıf öğrencisiyim. Araştırmalar yapmayı ve sunmayı seviyorum.

Bir yorum yaz

Ben de yorum yapmak istiyorum!